Purefume Doğal Kokular

Purefume Doğal Kokular

Purefume Maestro – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume The Hotel – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume Lavender – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume Blue Moon – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume Mystify – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume Timeless – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular

Purefume My Way – 30 ml

270.00

Purefume Doğal Kokular ile doğanın derinliklerini keşfetme zamanı!

Purefume doğal kokuları sayesinde evinizin içini oldukça rahatlatıcı ve güzel kokularla doldurarak evinizin enerjisini değiştirebilirsiniz. Purefume doğal kokular %100 saf ve doğal yağlardan oluşmaktadır. Yağların içinde bulunan bitki aromalı kokular sayesinde farklı bir dünyaya yolculuk edebilirsiniz. Aynı zamanda bu bitkilerin sağladığı şifalandırıcı etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Uçucu yağ olması sayesinde rahatlıkla buhurdanlık ya da difüzörlerinizde kullanabilirsiniz. Purefume doğal kokuların kullanımı da oldukça kolay ve etkilidir. Şişenizden veya damlalığınızdan istediğiniz kadar miktar yağı buhurdanlığınıza veya difüzörünüze ekleyerek herhangi başka bir şey eklemeden ya da karıştırmadan direkt olarak kullanabilirsiniz.

Rahatlamış ve nemlenmiş hissetmek için sıcak bir banyoya istediğiniz kadar damlatarak kullanabilirsiniz. Bir pamuğa bir veya iki damla döktükten sonra yatmadan bir süre önce yastığınızın üzerine bırakarak daha rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Ağrıyan yerleriniz için ise bir iki damlayı elinize döktükten sonra ağrıyan bölgenize masaj yapacak şekilde uygulayabilirsiniz.

Her purefume doğal kokusunun kendine has bir etkisi vardır. Bu etkiler arasında evinizi tropik bir cennete çevirmekten tutun, lavanta kokusunun size getireceği sakinlik ve ferahlığa kadar birçok etkisi mevcuttur. Odaklanmada ya da dikkatinizi toparlamakta sıkıntılar yaşıyorsanız bu kokuları buhurdanlığınıza veya difüzörünüze ekleyerek, yaratacağı etki sayesinde rahatlıkla bu sorunlarınızdan kurtulabilir ve yeni kokunuzla yapmak istediğiniz işi daha odaklı bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer uyku problemleriniz var ise yine purefume doğal kokularının eşliğinde daha rahat ve verimli bir uyku yaşayabilirsiniz.

Purefume doğal kokuları eşliğinde romantik bir akşamı daha romantik hale getirebilirsiniz. Salgıladığı bitki kokuları sayesinde aşkınız ilk günkü haline dönecektir.

Purefume doğal kokuları sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez, tamamen organik ve doğa dostudur.

Purefume doğal kokuları kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okumanızı öneririz. En dikkat etmeniz gereken şeyler ise çocuklardan kesinlikle uzak tutun, hamile kişiler ve bebeklerde kullanmadan önce doktor izni almanız gerekmektedir. Alerjik reaksiyon gösterdiğiniz bir içerik mevcut ise kullanmamalısınız. Gözle temas etmemesi gerekmektedir. Beklemediğiniz bir reaksiyon göstermeniz durumunda doktorunuza ulaşmalısınız. Harici ve günlük kullanıma uygundur.