Son Teknoloji Ürünü Modern Aroma Difüzör

Aroma difüzörler şu anda uzmanlar tarafından çok tercih edilen bir üründür. Bunun nedeni ısıtmalı üniteler ve plastik difüzörlerin aksine Cold Air Nebulizing denen Soğuk Hava Nebulizatör teknolojisi ile çalışan bu difüzörler hem çalışma prensibi hem de aromaterapi etkileri açısından daha sağlıklı bir kullanım sunmaktadır.

Soğuk Hava Nebulizatör sistemi ile çalışan aroma difüzörlerde su ile çalışma olmadığı için direkt olarak saf ve uçucu olan yağ ile çalışan prensibi ile yağın tüm faydalarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Su ile karıştırılan sistemlerde olduğu gibi ekstra bir bakım gerektirmeyen cihazlardır. Aynı zamanda daha küçük alanlarda daha etkili çalışabilecek cihazlardır.

Nebulizyon mekaniği sayesinde aroma difüzörlerde difüzyon oranı oldukça hızlanmıştır ve koku yayılımı anında çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Aroma difüzörün cam olması sayesinde uçucu yağ tamamen saf olarak kalır bu sayede yağ partikülleri size doğal olarak ulaşacak ve size tüm orijinal faydalarını daha rahat sağlayacaktır.

Aroma difüzörler oldukça sessiz bir çalışma prensibine sahiptir. Aroma difüzörlerinizi evinizin içinde istediğiniz yere rahatça koyabilirsiniz. Yatak odasına koyma durumunuzda uykunuzu rahatsız etmeyecektir. Aynı zamanda cihaz kablosuz ve küçük olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Modern ve dekoratif görüntüsü sayesinde aroma difüzörünüz evinizin her yerinde şık bir görüntü sağlayacaktır yine bu sayede rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kolay ve efektif kullanım menüsü sayesinde dilediğiniz miktar, sıklık, yoğunluk ve süre ayarlarını yapabilir, pil ve uçucu yağ azalma alarmları sayesinde aromaterapinizin tüm kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Eşsiz ve gerçek bir aromaterapi deneyimi için sizler için özel olarak hazırladığımız %100 doğal ve organik Purefume Doğal Kokular serimizden en beğendiğiniz kokuyu seçebilirsiniz.

Aroma difözürünüzü temizlemekte kullanmak kadar kolaydır. Birkaç kullanımdan sonra ıslak bir bezle temizleyerek ve uçucu yağınızı her değiştirdiğinizde yine ıslak bir bezle temizlemeniz yeterli olacaktır. Difüzörünüz tıkandığı gibi nadir durumlarda ise rezervuara 5 ml alkol dökerek difüzörünüzü birkaç dakika çalıştırın. Daha sonra kalan alkolü rezervuardan boşaltıp, durulayın ve kurumaya bırakın.