Oda Spreyleri

Shemsa Oda Spreyleri ile Evinizde, İşyerinizde Doğanın Tazelik Estiren Rüzgarına Kapılın!

Ev ve iş yerinizde hoş kokulu, temiz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak Shemsa Oda Spreyleri, aynı zamanda rahatsız edici kokuları da nötralize etmektedir. Baharın mis kokusu tüm evinizi ve iş yerinizi saracak, ruhunuzu mutlulukla okşayacak. Yoğun kokulu aroması ile Kötü kokuları önler. Hızlı yayılır ve uzun süren kalıcı koku sağlar. Kullanımı son derece basit olan bu ürünü kokulandırmak istediğiniz ortama spreyi kullanarak uygulayabilirsiniz.

Doğanın Ferahlık Rüzgarı, Shemsa Oda Spreyleri!

Shemsa, Doğanın gücünden ilham alarak çıktığı bu yolda, yine doğanın gücünü kullanmaya devam ediyor. 134 yıldır olduğu gibi, bu verimli toprakların ev sahipliği yaptığı, bereketli yağmurların büyütüp yeşerttiği onlarca bitkilerle insanlarımızı doğa ile buluşturuyoruz. Ortamdaki istenmeyen kokuların yok olmasını sağlar. Sağlığa zararlı kimyasallar ve itici gazlar içermez.

Kötü Kokuların En Büyük Düşmanı

Shemsa Oda Spreyleri, kotü kokuları diğer Oda Spreyleri’nin aksine maskelemez. Onları yok ederek ortamınızdaki havayı tamamen değiştirir. Shemsa Oda Spreyleri doğanın tazeliği ve ferahlığını odanıza taşır. Kokusu ile huzur ve rahatlamanın sembolü rengi ile zarafet, incelik ve asaletin temsilicisi Lavanta ve My Way adındaki özel formüle sahip 2 çeşidi ile evinizdeki havayı baştan aşağıya değiştirme şansını sakın kaçırmayın.

Evinizi Çiçeklerden Oluşan Bir Bahçeye Çevirmek İşte Bu Kadar Kolay!

İçerisindeki özel formül, üreticisindeki tecrübe ile Shemsa Oda Spreyleri sayesinde evinizin veya odanızın ortasında, kendinizi çiçeklerle etrafı sarılmış, huzur kokan bir bahçede hissedeceksiniz.  Size derin ve temiz bir nefes aldıracak, ruhunuza, zihninize ve evinize iyi gelecek Shemsa Oda Spreyleri ile mutluluk ve huzura merhaba deyin.

Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Cilt ile temasından kaçınınız. Ürünü direk yüzünüze ve evcil hayvanlar üzerine püskürtmeyiniz. Göz ile temas halinde gözünüzü bol suyla yıkayınız ve ürün etiketiyle birlikte doktora başvurunuz.