Kokulu Mumlar

Kokusunda Hoşluk, İçinde Doğallık Saklı “Kokulu Mumlar” Shemsa’da!

Shemsa Kokulu Mumları’nın oluşturduğu hoş kokuda kaybolup kendinizi bulacaksınız! 134 yıllık deneyim ve ilk günkü doğa sevgisi ile Shemsa sizin için var. Evinizi, odanızı, iş yerinizi, bulunduğunuz herhangi bir ortamı Shemsa My Way ve Lavanta Kokulu Mum çeşitleri ile taçlandırırken, kendinizi doğanın dinginliği ile şımartın. Siz buna değersiniz.

Köklü Tarihi ile Kokulu Mumlar

Bireylerin kokular ile ilişkileri eski ve köklü bir tarihe sahiptir. Tarihsel araştırmalara göre M.Ö. önce 5000 dönemlere dayanan kokuların kaynakları bulmuştur. Günümüzdeki kokuların temelini eski çağda yaşayan insanlar bitkilerden ve daha farklı kaynaklardan elde etmişler ruhsal ve fiziksel sağlıklarını korumak tedavi etmek için kullanmışlardır. Eski çağlarda kullanılan bitkisel yağlar bugün günümüzde kullandığımız hammaddelerinin en temel yapılarını oluştururlar. Yıllar içerisinde küçük ofisler, dar evler, kalabalık şirketlerin çalışma odaları daralmış ve insanoğlunun yaşam alanı geniş bir yapıdan dar bir yapıya dönüşmüştür. Günümüzde kullanılan oda kokuları genellikle dar ve havasız alanlarda kullanılmaktadır. Dar ve havalandırma imkanı bulunmayan alanların kötü kokular oluşturması sebebiyle kötü kokular bastırılmak istenerek oda parfümleri kullanılmaktadır.

Kimyasal Yok! Sentetik Yok! Doğallık, Mutluluk ve Rahatlık Var!

Üretimin başından sonuna kadar tamamen organik bileşenlerden elde edilen ve büyük bir titizlikle hazırlanan Shemsa Kokulu Mumları’nda kimyasal yok, sentetik yok, organiklik ve mutluluk ve rahatlık var. Shemsa Kokulu Mumları evinizin incisi olacak. Yaydığı hoş kokusu, tamamen zararsız oluşu, ortamınıza katacağı otantik yapı, ruhunuzu beslemesi ve zihninizde yaratacağı huzur ile ondan vazgeçemeyeceksiniz. Özel ve şık tasarımı, ergonomik boyutu, uzun süre yanma gücü ile Shemsa Kokulu Mumları sizlere unutamayacağınız bir deneyim vaad ediyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Uyarılar: Kullanım esnasında belirli aralıklar ile kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Kullanım esnasında çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutunuz. Yapısını koruması için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.