Thrive Roll Ons

%100 SAF ve DOĞAL; THRIVE ROLL ON

Thrive Roll On serisi %100 saf ve doğal uçucu yağlardan elde edilen aromaterapi karışımlarıdır. Bu karışımlar türüne göre sizi oldukça rahatlatacak ve yapacağınız işe odaklanmanızı sağlayacak yağlardır.

Thrive Roll On’lar sayesinde ruh halinizi düzeltip, zihninizi ve enerjinizi canlandırabilirsiniz. Günün getirdiği stresten uzaklaşıp, kendinizi yatıştırabilirsiniz. Baş ağrısı gibi ağrılarınızın geçmesini sağlayabilirsiniz.

Thrive Roll On kullanımı da oldukça basittir. Uçucu yağların uygun şekilde karıştırıldığından emin olmak için her kullanımdan önce şişeyi ellerinizin arasında yuvarlayın. Daha sonra şakaklar, kulak arkaları, ayak dipleri, bilek içleri gibi vücuttaki baskı noktalarına masaj yaparak uygulayınız. Bu bölgeler klasik olan yerlerdir. Vücudunuzda istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Thrive Roll On’u kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okumanızı öneririz. En dikkat etmeniz gereken şeyler ise çocuklardan kesinlikle uzak tutun, hamile kişiler ve bebeklerde kullanmadan önce doktor izni almanız gerekmektedir. Alerjik reaksiyon gösterdiğiniz bir içerik mevcut ise kullanmamalısınız. Gözle temas etmemesi gerekmektedir. Beklemediğiniz bir reaksiyon göstermeniz durumunda doktorunuza ulaşmalısınız. Harici ve günlük kullanıma uygundur.

Her bir yağın içeriğinde bulunan malzemeler sayesinde kendine has özellikleri ve etkileri mevcuttur. Hangi Thrive Roll On türüne ihtiyacınız olduğunu paylaştığımız özelliklerinden öğrenebilirsiniz.

  • Serenity Melissa formülünde bulunan doğal melissa uçucu yağı sayesinde sizleri stresten ve kaygıdan uzaklaştırarak rahatlamanızı ve daha pozitif ve huzurlu bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda daha kolay odaklanıp konsantre olabilirsiniz.
  • Third Eye formülünde bulunan uçucu yağlar sayesinde ise içsel bir huzura ulaşıp, yoga ve meditasyon yaptığınız zamanlarda sezgi ve öngörü, kendini yansıtma ve ruhsal bağlantının merkezinde daha derin gerçekleri görmenizi, net düşünmenizi ve aydınlanma durumuna ulaşmanıza yardımcı olur.
  • Sweet Dreams formülündeki Caprylic/Capric Triglyceride, Lavandula Angustifolia yağı, Melissa Officinalis yağı sayesinde daha derin ve rahat bir uyku yaşamanızı sağlayacaktır. Daha uzun süre uyumanızı sağlayarak uyku kalitenizi arttıracaktır. Sweet Dreams diğer yağlardan farklı olarak kullanım aşamasında akşam yatmadan 1 saat önce doğrudan ayaklarınıza, boynunuza, alnınıza/taplarınıza ve göğsünüze/karnınıza uygulayın. Bu sayede uykuya dalmanız daha kolay olacaktır.