Keseler ve Çantalar

Olağanüstü Kokusu ile Lavanta Keseleri ve Koku Giderici Çantalar Shemsa’da!

Kahverengi ve krem renk çeşidine sahip Lavanta Keseleri ve krem rengi Koku Giderici Çantası ile Shemsa, havanızı natural bir şekilde temizle fırsatını sizlere sunuyor. Bu eşsiz deneyimi ve tarifsiz koku şöleninin keyfini sakın kaçırmayın.

Shemsa Lavanta Keseleri ile Sevdiklerinizin Yüzünü Güldürün

Shemsa Lavanta Keseleri ile sevdiklerinizin evine, odasına, hayatına ufak ve sihirli bir dokunuş yapabilir, onların yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz. Özel günlerde, doğum günlerinde, aklınıza gelebilecek bütün hediye verme ihtiyacı duyduğunuz günlerde Shemsa Lavanta Keseleri yeni sahiplerini mutlu etmeyi bekliyor olacak. Hoş kokusu ve doğallığı ile sevdiklerinizi şaşırtın.

Birden Fazla Kullanım Alanı ile Tüm İhtiyaçlarınıza Yönelik!

Shemsa Lavanta Keseleri, birden fazla kullanım alanı ile tüm ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Dolabınızdan arabanıza, spor çantanızdan çarşafınıza kadar dilediğiniz her türlü ortamda kullanabilirsiniz.

Shemsa Lavanta Keseleri Nasıl Kullanılır: Kullanmadan önce keseyi sallayın veya elinizle biraz sıkın. Muhteşem Lavanta Kokusu hemen yayılmaya başlayacaktır.

Shemsa Koku Giderici Çanta ile Havayı Temizlemek Çok Kolay!

Shemsa Koku Giderici Çanta, ile bulunduğunuz veya tazelenmesini istediğiniz havayı temizlemenin kolay ve doğal bir yoludur. Koku ve kimya içermemesine karşın Shemsa Koku Giderici Çanta, içerisindeki iyonik olarak çekmek için kullandığı yüksek kaliteli aktif karbonlar sayesinde uzun süre boyunca havanızdan zararlı kirleticileri uzak tutar. Arabanızdan yatak odanıza, mutfağınızdan dolabınıza kadar dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Shemsa Koku Giderici Çanta Kullanım Detayları;

Ambalajı açtığınız tarihi not ederek her ay ne zaman yenileyeceğinizi ve iki yıl sonra ne zaman değiştireceğinizi bilebilirsiniz. Bir Shemsa Koku Giderici Çantanın ömrü 2 senedir.

Shemsa Koku Giderici Çantanızı açık bir alana yerleştirebilir veya asabilirsiniz.

Kesenizi bir pencereden havalandırmak yerine onu güneşle doğrudan temas edip tazelenebilmesi için UV ışınlarını alabileceği bir ortama bırakın. Emiş gücünü kaybettiğini veya veriminin düştüğünü düşünüyorsanız, Shemsa Koku Giderici Çantanızı güneşin yenileyici ve besleyiciliği sayesinde ilk günkü haline geri getirebilirsiniz.